Dostupnosť: Skladom u výrobcu, obvyklá dodacia lehota 30 dní
Produkt z kategórie Závesné svietidlá / Sólo s dominantným tienidlom ostatné (izbové), štýl tradičný, klasický, vhodné do obývačka, izba a spálňa, kuchyňa s možnosťou použiť svetelné zdroje: Klasické žiarovky, Halogénové žiarovky, Úsporné žiarivky, LED zdroje.
Tienidlo je vyrobené z prírodného materiálu rastlinného pôvodu, plne biologicky rozložiteľné.
| Materiál: | plast / kov |
| Farba: | čierna / béžová, jantárová |
| Žiarovka súčasťou: | Nie - K svietidlu je potrebné zakúpiť svetelné zdroje samostatne. |
| Výška: | 1650 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Dĺžka: | 300 mm |
| Možný zdroj svetla: | Klasické žiarovky / Halogénové žiarovky / LED zdroje / Úsporné žiarivky |
| Objímka: | E27 - objímka pre svetelné zdroje vymeniteľné užívateľom |
| Napätie: | 230 V |
Novinky a akcie na Váš email