baner-kat-bok.jpg
baner_cameleon.jpg

O nás

Firma EDEN s.r.o. existuje od roku 1992 a od svojho vzniku predstavuje stabilne rozvíjajúcu sa spoločnosť na slovenskom trhu bez zmeny štatutárov – spoločníkov či sídla firmy. Od svojho založenia sa venuje obchodu a službám. V súčasnosti je hlavným záberom firmy predaj svietidiel a realitná kancelária.

V našej predajni svietidiel v Košiciach nájdu zákazníci to najzaujímavejšie, čo ponúka súčasný trh osvetlenia, aktuálne trendy a novinky v oblasti svietidiel aj svetelných zdrojov. V ponuke je široký výber svietidiel renomovaných výrobcov pre menej náročných, aj tých najnáročnejších: Searchlight,  Eglo, Globo, Luxera, Lucide, Italux, Kolarz, Paulmann, Gibas, Ideal Lux, Fabas, Linea Light, Artemide, Steinel, SLV, LED2 ... a mnohé ďalšie rokmi overené značky. Naopak, v našej ponuke nenájdete svietidlá problémových značiek, ktoré majú vysokú mieru kazivosti, extrémne dlhé dodacie lehoty, prípadne nekorektné riešenie reklamácií ako napr. značka Greenlux a pod. 

Svietenie dnes už nie je len nevyhnutnosťou, ale aj životným štýlom. Vstupom do svetelného raja predajne SVIETIDLÁR nájdete dizajn, ktorý umocní Vašu individualitu a neskôr navodí jedinečnú atmosféru Vášho domova. Odborne vyškolený personál Vás bude ochotne sprevádzať na ceste za svetlom. A možno sa o ňom dozviete, čo ste ani netušili ...

Informácie
Svietidlá pre Vás
Newsletter