Dostupnosť: Skladom u výrobcu, obvyklá dodacia lehota 7 dní
Produkt z kategórie Závesné svietidlá / LED dizajny a atypické, štýl moderný, vhodné do obývačka, izba a spálňa, kuchyňa, kancelária, študovňa, spoloč. a reprezentatívna hala s možnosťou použiť svetelné zdroje: LED zdroje.
43W/LED, 4000K,4170lm MIST LED/43W, 4000K, GOLD, PENDANT
Doplňujúce informácie: Možnosť montáže na normálne horľavé povrchy. Typ LED čipu - SMD 2835. Uhol svietenia svietidla 120 stupňov. Váha brutto/netto v kg- 5.5.
| Materiál: | kov / krištáľ |
| Farba: | číra / zlatá |
| Žiarovka súčasťou: | Áno - LED zabudované. Životnosť svetelného zdroja je dimenzovaná na životnosť svietidla. Nepredpokladá sa jeho výmena. |
| Výška: | 1200 mm |
| Šírka: | 600 mm |
| Dĺžka: | 600 mm |
| Možný zdroj svetla: | LED zdroje |
| Objímka: | LED - zabudované svetelné zdroje. |
| IP (trieda ochrany): | 20 |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 43 W |
| Svetelný tok: | 4170 lm |
| Životnosť svetelného zdroja: | 30000 hod |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| Denná biela: | áno |
| CRI: | 80 |
Novinky a akcie na Váš email