Dostupnosť: Skladom u výrobcu, obvyklá dodacia lehota 10 dní
Produkt z kategórie Vonkajšie osvetlenie / Pod striešku, štýl funkčný, s možnosťou použiť svetelné zdroje: LED zdroje.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=34&v=xIVz1p55zdY
| Materiál: | plast / kov |
| Farba: | biela / sivá |
| Žiarovka súčasťou: | Áno - LED zabudované. Životnosť svetelného zdroja je dimenzovaná na životnosť svietidla. Nepredpokladá sa jeho výmena. |
| Senzor pohybu: | áno |
| Diaľkový ovládač: | nie |
| Výška: | 69 mm |
| Šírka: | 310 mm |
| Dĺžka: | 310 mm |
| Možný zdroj svetla: | LED zdroje |
| Objímka: | LED - zabudované svetelné zdroje. |
Novinky a akcie na Váš email