Dostupnosť: Skladom
Produkt z kategórie Vonkajšie osvetlenie / Plošné strop/stena / Pod striešku / Stropnice kruhové, štýl moderný, vhodné do kúpelňa s možnosťou použiť svetelné zdroje: Klasické žiarovky, Halogénové žiarovky, Úsporné žiarivky, LED zdroje.
| Materiál: | plast / kov |
| Farba: | biela / béžová, jantárová |
| Žiarovka súčasťou: | Nie - K svietidlu je potrebné zakúpiť svetelné zdroje samostatne. |
| Výška: | 80 mm |
| Šírka: | 390 mm |
| Dĺžka: | 390 mm |
| Možný zdroj svetla: | Klasické žiarovky / Halogénové žiarovky / LED zdroje / Úsporné žiarivky |
| Objímka: | E27 - objímka pre svetelné zdroje vymeniteľné užívateľom |
| IP (trieda ochrany): | 43 |
| Napätie: | 230 V |
Novinky a akcie na Váš email