Dostupnosť: Skladom u výrobcu, obvyklá dodacia lehota 7 dní
Produkt z kategórie Vonkajšie osvetlenie / Fasádne, štýl funkčný, s možnosťou použiť svetelné zdroje: LED zdroje.
Doplňujúce informácie : Určené pre napájacie napätie 230V. Minimálna vzdialenosť od osvetlovaného objektu 0,5m. Určené pre montáž na stenu. Možnosť montáže na normálne horľavé povrchy. Znak zhodnosti s direktívami EU. Určené pre exteriérové použitie. Teplota chromatickosti - 4000 K - Denné biele svetlo. IP 65 - Stupeň IP ochrany svietidiel . Svietivosť 25.000 hod.. Uhol svietenia zdroja 120 stupňov. Index podania farieb (kvalita osvetlenia) CRI > 80. Druhá trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom. Typ LED čipu - SMD 2835 LED čip. Svetelný tok v lumenoch - 1800 lm. Maximálny príkon 24W. , váha brutto/netto v kg- 0.475.
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela / sivá |
| Žiarovka súčasťou: | Áno - LED zabudované. Životnosť svetelného zdroja je dimenzovaná na životnosť svietidla. Nepredpokladá sa jeho výmena. |
| Výška: | 110 mm |
| Šírka: | 206 mm |
| Dĺžka: | 80 mm |
| Možný zdroj svetla: | LED zdroje |
| Objímka: | LED - zabudované svetelné zdroje. |
| IP (trieda ochrany): | 65 |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 24 W |
| Svetelný tok: | 1800 lm |
| Životnosť svetelného zdroja: | 25000 hod |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| Denná biela: | áno |
| CRI: | 80 |
Novinky a akcie na Váš email