Dostupnosť: Skladom u výrobcu, obvyklá dodacia lehota 30 dní
Produkt z kategórie Technické a ostatné / Lištové systémy, štýl funkčný, s možnosťou použiť svetelné zdroje: Úsporné žiarivky, LED zdroje.
Reflektor do koľajnicového jednofázového systému od spoločnosti TK Lighting. Svietidlo je kompatibilné len s lištou tejto značky.
| Materiál: | plast / kov |
| Farba: | biela |
| Žiarovka súčasťou: | Nie - K svietidlu je potrebné zakúpiť svetelné zdroje samostatne. |
| Výška: | 120 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Dĺžka: | 115 mm |
| Možný zdroj svetla: | LED zdroje / Úsporné žiarivky |
| Objímka: | GX53 - objímka pre svetelné zdroje vymeniteľné užívateľom |
| IP (trieda ochrany): | 20 |
| Napätie: | 230 V |
Novinky a akcie na Váš email