Dostupnosť: Skladom
Katalóg:
|
Produkt z kategórie Technické a ostatné / Lištové systémy, štýl funkčný, . Farba: BLACK. Materiál: PC. Napájanie: 220-240V/50-60Hz. Rozmery balenia v cm: 16,5x4x3,5. Trieda ochrany: 1. |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Záruka: | 5 roky/rokov |
| Výška: | 36 mm |
| Šírka: | 32 mm |
| Dĺžka: | 100 mm |
| IP (trieda ochrany): | 20 |
| Napätie: | 230 V |
Novinky a akcie na Váš email