Dostupnosť: Skladom
Produkt z kategórie Plošné strop/stena / Stropnice kruhové, štýl moderný, vhodné do obývačka, izba a spálňa, detská izba, kuchyňa, kancelária, študovňa s možnosťou použiť svetelné zdroje: LED zdroje.
72W/LED 6120lm 3000/4000/6000K MAYSA LED/72W,3000-6000K, BLACK
Doplňujúce informácie: Možnosť montáže na normálne horľavé povrchy. Typ LED čipu - SMD 2835. Uhol svietenia svietidla 120 stupňov. Váha brutto/netto v kg- 6.6.
| Materiál: | plast / kov |
| Farba: | biela / čierna |
| Žiarovka súčasťou: | Áno - LED zabudované. Životnosť svetelného zdroja je dimenzovaná na životnosť svietidla. Nepredpokladá sa jeho výmena. |
| Regulácia výkonu: | áno |
| Spôsob ovládania: | opakovaným zapínaním |
| Regulácia teploty bielej farby: | áno |
| Výška: | 49 mm |
| Šírka: | 770 mm |
| Dĺžka: | 770 mm |
| Možný zdroj svetla: | LED zdroje |
| Objímka: | LED - zabudované svetelné zdroje. |
| IP (trieda ochrany): | 20 |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 72 W |
| Svetelný tok: | 6120 lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| Teplota chromatickosti max.: | 6000 K |
| Stmievateľné so stmievačom: | áno |
| Teplá biela: | áno |
| Denná biela: | áno |
| Studená biela: | áno |
| CRI: | 80 |
Novinky a akcie na Váš email