Dostupnosť: Skladom
Produkt z kategórie Plošné strop/stena / Stropnice kruhové, štýl moderný, vhodné do obývačka, izba a spálňa, detská izba, kuchyňa, kancelária, študovňa .
42W/LED + 13W/LED 3570lm 3000/4000/6000K ADRA LED/42W+13W, 3000-6000K, 2x 3CCT, UP/DOWN, BLACK
Váha brutto/netto v kg- 3.275.
| Materiál: | plast / kov |
| Farba: | biela / čierna |
| Regulácia teploty bielej farby: | áno |
| Výška: | 65 mm |
| Šírka: | 485 mm |
| Dĺžka: | 485 mm |
| IP (trieda ochrany): | 20 |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 55 W |
| Svetelný tok: | 3570 lm |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| Teplota chromatickosti max.: | 6000 K |
| Teplá biela: | áno |
| Denná biela: | áno |
| Studená biela: | áno |
Novinky a akcie na Váš email