Dostupnosť: Dopredaj, do vypredania zásob výrobcu
Produkt z kategórie Stojanové lampy / Horný úchyt, štýl moderný, vhodné do obývačka, izba a spálňa, detská izba, chodba, kancelária, študovňa s možnosťou použiť svetelné zdroje: Klasické žiarovky, Halogénové žiarovky, Úsporné žiarivky, LED zdroje.
1x12W E27 Stojanová lampa STABILE, biela. Dĺžka kábla 150cm.Váha: 7,5kg.
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
| Žiarovka súčasťou: | Nie - K svietidlu je potrebné zakúpiť svetelné zdroje samostatne. |
| Spôsob ovládania: | vypínač na kábli |
| Výška: | 1880 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Možný zdroj svetla: | Klasické žiarovky / Halogénové žiarovky / LED zdroje / Úsporné žiarivky |
| Objímka: | E27 - objímka pre svetelné zdroje vymeniteľné užívateľom |
| IP (trieda ochrany): | 20 |
| Napätie: | 230 V |
Novinky a akcie na Váš email