Dostupnosť: Skladom u výrobcu, obvyklá dodacia lehota 30 dní
Produkt z kategórie Bočné svietidlá / Nástenné plošné, štýl tradičný, klasický, s možnosťou použiť svetelné zdroje: Halogénové žiarovky, LED zdroje.
| Materiál: | plast / kov / drevo |
| Farba: | hnedá |
| Žiarovka súčasťou: | Nie - K svietidlu je potrebné zakúpiť svetelné zdroje samostatne. |
| Výška: | 160 mm |
| Šírka: | 350 mm |
| Dĺžka: | 45 mm |
| Možný zdroj svetla: | Halogénové žiarovky / LED zdroje |
| Objímka: | G9 - objímka pre svetelné zdroje vymeniteľné užívateľom |
| Napätie: | 230 V |
Novinky a akcie na Váš email