Dostupnosť: Skladom u výrobcu, obvyklá dodacia lehota 21 dní
Produkt z kategórie Bočné svietidlá / Svietiace aj čelne (kúpeľňové, k zrkadlám), štýl tradičný, klasický, vhodné do kúpelňa s možnosťou použiť svetelné zdroje: Halogénové žiarovky, LED zdroje.
2x5W G9 IP44 Svietidlo nad zrkadlo DRITTO. Váha: 0,55kg.
| Materiál: | sklo / kov |
| Farba: | číra / kov matný (hliník,nikel...) |
| Žiarovka súčasťou: | Nie - K svietidlu je potrebné zakúpiť svetelné zdroje samostatne. |
| Výška: | 180 mm |
| Šírka: | 120 mm |
| Dĺžka: | 220 mm |
| Možný zdroj svetla: | Halogénové žiarovky / LED zdroje |
| Objímka: | G9 - objímka pre svetelné zdroje vymeniteľné užívateľom |
| IP (trieda ochrany): | 44 |
| Napätie: | 230 V |
Novinky a akcie na Váš email