Dostupnosť: Skladom u výrobcu, obvyklá dodacia lehota 7 dní
Produkt z kategórie Bodové strop/stena / Zápustné bodovky kruhové / Bodové strop/stena, štýl moderný, vhodné do kúpelňa, chodba, kuchyňa .
CCT: 4000K. Efektivita: 115lm/W. Farba: WHITE. Farba tienidla: PRISMATIC. Materiál: ALUMINIUM/PC. Napájací zdroj: 900-1150 mA. Napájanie: 220-240V AC. 50-60Hz. Príkon: 38-48W. Rozmery balenia: 220x190x125 mm. Rozmery svietidla: d180x109 mm. SDCM: < 3. Svetelný tok zo svietidla: 4370-5520lm. Trieda ochrany: 2. Vyžarovací uhol: 60°.
| Materiál: | plast / kov |
| Farba: | číra / biela |
| Žiarovka súčasťou: | Áno - LED zabudované. Životnosť svetelného zdroja je dimenzovaná na životnosť svietidla. Nepredpokladá sa jeho výmena. |
| Záruka: | 5 roky/rokov |
| Výška: | 109 mm |
| Šírka: | 180 mm |
| Dĺžka: | 180 mm |
| priemer otvoru: | 165 mm |
| Objímka: | LED - zabudované svetelné zdroje. |
| IP (trieda ochrany): | 65 |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 48 W |
| Svetelný tok: | 5520 lm |
| Životnosť svetelného zdroja: | 50000 hod |
| Teplota chromatickosti: | 4000 K |
| Denná biela: | áno |
| CRI: | 90 |
Novinky a akcie na Váš email