Dostupnosť: Skladom u výrobcu, obvyklá dodacia lehota 7 dní
Produkt z kategórie Priestorové pod strop / Downlighty prisadené hlboké, štýl moderný, vhodné do obývačka, izba a spálňa, detská izba, kuchyňa, chodba s možnosťou použiť svetelné zdroje: LED zdroje.
8W/LED, 720lm, 3000K TINY II L, B DALI/PUSH DIM 8W 3000K
CCT: 3000K. Efektivita: 90lm/W. Farba: BLACK. Farba tienidla: TRANSPARENT. Napájací zdroj: 200mA. Napájanie: 220-240V/50-60Hz. Príkon: 8W. Stmievanie: DALI/PUSH. Svetelný tok zo svietidla: 720lm. Trieda ochrany: 2. Vyžarovací uhol: 38°.
| Materiál: | kov |
| Farba: | číra / čierna |
| Žiarovka súčasťou: | Áno - LED zabudované. Životnosť svetelného zdroja je dimenzovaná na životnosť svietidla. Nepredpokladá sa jeho výmena. |
| Záruka: | 5 roky/rokov |
| Spôsob ovládania: | DALI |
| Výška: | 134 mm |
| Dĺžka: | 75 mm |
| Možný zdroj svetla: | LED zdroje |
| Objímka: | LED - zabudované svetelné zdroje. |
| IP (trieda ochrany): | 20 |
| Napätie: | 230 V |
| Príkon: | 8 W |
| Svetelný tok: | 720 lm |
| Životnosť svetelného zdroja: | 50000 hod |
| Teplota chromatickosti: | 3000 K |
| Stmievateľné so stmievačom: | áno |
| Teplá biela: | áno |
| CRI: | 90 |
Novinky a akcie na Váš email