Dostupnosť: Skladom u výrobcu, obvyklá dodacia lehota 14 dní
Produkt z kategórie Bodové strop/stena / Bodovky a sólo segmenty na povrch fixné, štýl moderný, vhodné do obývačka, izba a spálňa, detská izba, chodba, kancelária, študovňa s možnosťou použiť svetelné zdroje: Halogénové žiarovky, LED zdroje.
| Materiál: | sklo / kov |
| Farba: | biela / béžová, jantárová |
| Žiarovka súčasťou: | Nie - K svietidlu je potrebné zakúpiť svetelné zdroje samostatne. |
| Výška: | 250 mm |
| Šírka: | 120 mm |
| Možný zdroj svetla: | Halogénové žiarovky / LED zdroje |
| Objímka: | G9 - objímka pre svetelné zdroje vymeniteľné užívateľom |
| IP (trieda ochrany): | 20 |
| Napätie: | 230 V |
Novinky a akcie na Váš email